Joga z widokiem na Wawel (Warsztaty TriumphxWhatAnnaWears)

AAAAA!! Za mną mega wspaniały dzień, który spędziłam razem z Anią WhatAnnaWears, marką Triumph oraz 14 dziewczynami z Instagrama. Ania z zespołem przywiozły Bali do Krakowa, a dokładniej do hotelu Sheraton.

Na początek uczyłyśmy się robić balijskie Fruit Bowls, czyli egzotyczny, zdrowy lunch z polskim akcentem. Nigdy wcześniej nie robiłam tego typu pyszności, może inaczej: pyszności robiłam, ale nie tak pięknie wyglądające 🙂

Następnym naszym zadaniem było przygotowanie i fotografowanie „Flat Lay” czyli zrobienie perfekcyjnego zdjęcia z lotu ptaka. Wbrew pozorom stworzenie zdjęcia tego typu nie jest wcale takie proste, zrobiłam 3 różne aranżacje i dopiero ta ostatnia przypadła mi do gustu. Tego typu fotki znacie pewnie doskonale z Instagrama. Oto moje „Flat Lat” :-)))

Po przepysznym lunchu w stylu balijskim był gwóźdź programu, czyli lekcja jogi na którą czekałam najbardziej. Joga na tarasie, przy relaksacyjnej muzyce, z widokiem na Wawel i Wisłę… było inspirująco i po prostu fantastycznie. Powiem Wam szczerze, że joga bardzo mnie zaintrygowała. Nie tyle same ćwiczenia, co wszystko to, co kryje się za tym pojęciem, czyli ogólnie mówiąc „styl życia” jakim jest joga. Na pewno będę zagłębiać temat, a jak tylko postawimy dom w SSZ i będziemy mieli więcej czasu postanowiłam, że spróbuję maksymalnie wkręcić się w temat i zacznę praktykować jogę.

fot. Wojciech Gruszczyński, Triumph

Było FANTASTYCZNIE! Poznałam tak dużo wspaniałych dziewczyn, które mnie zainspirowały <3 Partnerem naszego spotkania była marka Triumph, która obdarowała nas pięknymi i wygodnymi sportowymi biustonoszami serii Triaction.

A teraz dawka zdjęć z naszego spotkania!

fot. Wojciech Gruszczyński, Triumph

Dziękuję Ani oraz marce Triumph za zaproszenie do udziału w warsztatach. Organizacja na najwyższym poziomie! Wspaniale było Was wszystkie poznać 🙂 Było inspirująco i naładowałyście mi akumulatory na najbliższy miesiąc:-) Mam nadzieję, że do zobaczenia wkrótce! <3

5 komentarzy

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.