Gugubox – pudełko pełne niespodzianek

gugubox opinie

gug

Hej!

Kilka dni temu otrzymałam kolejne tajemnicze pudełko od Gugubox, którego zawartość i tym razem mnie nie zawiodła. Jako, że ostatnim razem pokazałam jego zawartość tylko na Instastory, a Wy zasypałyście mnie o nie pytaniami, pomyślałam, że krótki post będzie idealny.

Gugubox dostępny jest w subskrypcji, zawartość boxa zawsze jest dopasowana do wybranego wieku maluszka (ja mam kategorię 0+). Zapisy na boxy składacie zawsze do 20stego dnia każdego miesiąca, a wysyłka jest około 10tego dnia następnego m-ca. Subskrypcje dostępne są w 3 wariantach: 1, 3 lub 6 miesięcy. Oczywiście im dłuższy czas subskrypcji wybierzecie, tym box jest tańszy. Możecie zamówić także pudełko upominkowe.

Jak dla mnie jest to idealny pomysł na prezent dla rodziców oczekujących dzidziusia, na jego narodziny bądź na przykład z okazji pierwszych urodzin, ale także świetny prezent dla siebie samej i maluszka, gdyż w pudełku często znajdują się produkty trudno dostępne bądź dostępne wyłącznie on-line.

W tym miesiącu w pudełku znalazłam:

gugubox-2Smoczek od Lipinipi 0-6 miesięcy. Napis świetny! 😀

gugubox-3Czapeczka w rozmiarze 56/62 od Juddlies

gugubox-4

gugubox-5Walentynkowy upominek dla mamy 🙂

gugubox-6Zawieszka do smoczka od Benni.pl

gugubox-7Bambusowa opaska kosmetyczna dla mamy. Przemiła w dotyku!

gugubox-8Bambusowo – Algowa pieluszka (75x75cm) od Bamboo Line. Przyznam szczerze, że pierwszy raz mam w rękach algową pieluszkę i jestem nią OCZAROWANA. Jest tak miła w dotyku, że siedzę i ją miętoszę 😀

gugubox-9Coś do kawy 🙂

Jak Wam się podoba sama idea boxa oraz jego zawartość?

2 komentarze

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.