Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pisz na adres

mommy.viola[at]gmail.com

 

Współpracowałam m.in. z:

na-blog22

 

6 komentarzy
  1. Witam, mam pytanie odnośnie monitoru oddechu angelcare, gdzie Pani kupowała? Ja właśnie kompletuje rzeczy i bardzo chciałam ten monitor z nianią ale nie wiem gdzie oprócz allegro można kupić?? i Jaka cena to też istotne 🙂 pozdrawiam

    1. Witaj 🙂 Monitor oddechu z nianią kupowałam w dziecięcym sklepie stacjonarnym w Zabrzu. Nie pamiętam dokładnej ceny, było to coś około 500zł. Proszę popytać w sklepach dla dzieci, jestem pewna, że będą mieli ten sprzęt na stanie 🙂 Pozdrawiam!:)

    1. Hej, pytałam jakiś czas temu producenta o dostępność. Wyprzedali się podczas Świąt i szczoteczka powinna być dostępna pod koniec marca bądź na początku kwietnia, więc lada dzień 🙂

  2. Hej, gdzie robiliście projekt łóżka skandynawskiego. Próbuję na każdy sposób dowiedzieć się jak wyliczyć długości skosów. Może korzystaliście z jakiś kreatorów albo czegoś w tym stylu. Błagam o pomoc bo tylko się denerwuje.

  3. Dzień dobry!
    A ja mam pytanie o chustę do karmienia ze zdjęcia we wpisie – chyba w szare gwiazdki… – co to za firma, gdzie i za ile można ją kupić? : ) dziewczyny pytały w komentarzach, ale imnie odpowiedziałaś…. Dotarłam tu prze obrazy google w trakcie poszukiwania chusty. Bardzo proszę o odpowiedź, najlepiej na maila : )

Zostaw Komentarz

Twój adres e-mail nie będzie opublikowany.